Tjänster

Fullstack Developer - Able to work in Sweden

Läs mer

Sales and Business Developer - Fluent in Swedish - based in Stockholm area

Läs mer

LIA - Sales and Marketing

Läs mer

Digital Marketing Internship

Läs mer

Sales and Business Developer - Fluent in Swedish

Läs mer

Product Manager

Läs mer

Internships, exjobb eller deltidsjobb

Interesserad av försäljning, digital marknadsföring, design, back-end, UX/UI, hårdvaruutveckling eller embedded?

Släng iväg ett mail till oss och berätta vad du vill göra med ditt studentliv. Vi har massor med uppgifter, projekt och saker som behöver göras. Vi tror på unga talanger som vill vara med oss på en resa för att förändra världen.

Maila oss på

career@brinja.se

Människorna bakom Brinja

Teamet

Robert Rehammar

CIO
robert.rehammar@brinja.se

Anna Rundgren

Business Developer
anna.rundgren@brinja.se+46 739 454 357

Felix Hulthén

Embedded Software Engineer
felix.hulthen@brinja.se

Niklas Gren

Product Designer
niklas.gren@brinja.se

Erik Almbratt

Electronics Design Assistant
erik.almbratt@brinja.se

Oscar Lundström

Algorithm Developer
oscar.lundstrom@brinja.se

Marcus Fredriksson

Fullstack Developer
marcus.fredriksson@brinja.se

Stig Robertsson

Supply Chain Coordinator
stig.robertsson@brinja.se

Anna Karlsson

Marketing Intern
anna.karlsson@brinja.se

Ellinor Hallberg

Asssebly Assistans
hello@brinja.se